| High Voltage Resistance | ≥4000VAC, Leakage Current ≤0.5mA |
|---|---|
| Connector Shell Material | Stainless Steel |
| Pin Materials | 4J50 |
| Leak Rate | Less Than 1x10^-9 Cc/sec He |
| Pressure Range | Vacuum To 10,000 PSI |
| Υλικό | Χάλυβας 45 |
|---|---|
| Τρέχουσα εκτίμηση | 100A - 300A |
| Κατασκευαστής | Sscore |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -70°C σε +300°C |
| Υλικό μόνωσης | Γυαλί |
| Insulator Resistance | 100MΩ@500VDC |
|---|---|
| Hermeticity | Greater Than 1x10^-9 Atm Cc/sec |
| Material | Stainless Steel |
| Connector Configuration | Male Or Female |
| Cable Length | Customizable |
| Thermal Cycle | -60°C ~ +100°C |
|---|---|
| Voltage Rating | Up To 10,000 V |
| Connector Size | Up To 1 Inch Diameter |
| Leak Rate | Less Than 1x10^-9 Cc/sec |
| Hermeticity | Greater Than 1x10^-9 Atm Cc/sec |
| Τύπος συνδέσμου | Ερμητικός |
|---|---|
| Υλικό μονωτών | Γυαλί και κεραμικός |
| Τρέχουσα εκτίμηση | 20A |
| Εκτίμηση τάσης | 12V-540V |
| Τύπος στερέωσης | Τερματικά μπουλόνια στερέωσης |
| Thickness | 3~5 μm |
|---|---|
| Product Material | Hermetic Material |
| Insulation Resistance | 1000MΩ @ 1000VDC |
| High Voltage Resistance | ≥3000VAC, Leakage Current ≤0.5mA |
| Maximum Current | 30A |
| Τρέχουσα εκτίμηση | 30Α |
|---|---|
| Τύπος συνδέσμου | Ερμητικός |
| Εκτίμηση τάσης | 108V-1000V |
| Υλικό μονωτών | Γυαλί και κεραμικός |
| Τύπος στερέωσης | Τερματικά μπουλόνια στερέωσης |
| Αντίσταση μόνωσης | 1000MΩ |
|---|---|
| Εκτίμηση τάσης | 1000V |
| Υλικό | Χάλυβας 45 |
| αντίσταση αντίκτυπου | 200N |
| Τρέχουσα εκτίμηση | 20A-30A |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -70°C σε +300°C |
|---|---|
| Εκτίμηση τάσης | 600V |
| Ονομασία προϊόντος | Ερμητικός συνδετήρας της EV |
| Τύπος στερέωσης | Τερματικά μπουλόνια στερέωσης |
| Τρέχουσα εκτίμηση | 30Α |
| Στήλη πυρήνων | Φ0.5mm-Φ3.2mm |
|---|---|
| Υλικό | Χάλυβας 45 |
| Τύπος στερέωσης | Τοποθετώντας βίδα |
| Εκτίμηση θερμοκρασίας | -70°C σε 300°C. |
| Κατασκευαστής | Sscore |