| Υλικό μονωτών | Γυαλί και κεραμικός |
|---|---|
| Εκτίμηση τάσης | 108V-1000V |
| Τύπος στερέωσης | Τερματικά μπουλόνια στερέωσης |
| Ονομασία προϊόντος | Ερμητικός συνδετήρας της EV |
| Τρέχουσα εκτίμηση | 30Α |
| Ονομασία προϊόντος | Ερμητικός συνδετήρας της EV |
|---|---|
| Σειρά συνδετήρων | EV |
| Υλικό μονωτών | Γυαλί και κεραμικός |
| Τύπος στερέωσης | ηλεκτρολυτική επινικελίωση |
| Τρέχουσα εκτίμηση | 25A |
| Τρέχουσα εκτίμηση | 30Α |
|---|---|
| Τύπος συνδέσμου | Ερμητικός |
| Εκτίμηση τάσης | 108V-1000V |
| Υλικό μονωτών | Γυαλί και κεραμικός |
| Τύπος στερέωσης | Τερματικά μπουλόνια στερέωσης |
| Τύπος στερέωσης | Τερματικά μπουλόνια στερέωσης |
|---|---|
| Υλικό μονωτών | Γυαλί και κεραμικός |
| Ονομασία προϊόντος | Ερμητικός συνδετήρας της EV |
| Εκτίμηση τάσης | 12V-540V |
| Τρέχουσα εκτίμηση | 20A |
| Εκτίμηση τάσης | 600V |
|---|---|
| Τύπος συνδέσμου | Τερματικά μπουλόνια στερέωσης |
| Τρέχουσα εκτίμηση | 20A |
| Υλικό μονωτών | Γυαλί |
| Εφαρμόσιμη τάση | 12-24V |
| Εκτίμηση τάσης | 600V |
|---|---|
| Τύπος στερέωσης | Τερματικά μπουλόνια στερέωσης |
| Τρέχουσα εκτίμηση | 20A-30A |
| Λειτουργούσα σειρά θερμοκρασίας | -70°C σε +300°C |
| Ονομαστική τάση | 12V-24V |
| Τρέχουσα εκτίμηση | 30Α |
|---|---|
| Τύπος στερέωσης | Τερματικά μπουλόνια στερέωσης |
| Λόγος τάσης 0Vng | 108V-1000V |
| Τύπος συνδέσμου | Ερμητικός |
| Υλικό μονωτών | Γυαλί |
| Τύπος συνδέσμου | Ερμητικός |
|---|---|
| Υλικό μονωτών | Γυαλί και κεραμικός |
| Τρέχουσα εκτίμηση | 20A |
| Εκτίμηση τάσης | 12V-540V |
| Τύπος στερέωσης | Τερματικά μπουλόνια στερέωσης |
| Υψηλή απόδοση μόνωσης | Στατική δοκιμή σε 500VDC, μόνωση μεγαλύτερη από 5000MΩ |
|---|---|
| Υψηλή απόδοση σφράγισης | 2.5MPa δεν διαρρέει |
| Αντίσταση υψηλής τάσης | ≥2000VAC, διαρροή τρέχον ≤0.5mA |
| Αντίσταση διάβρωσης | Αναφερθείτε στον αλατισμένο ψεκασμό τυποποιημένο GB/T2423.17, ο οποίος μπορεί να φθάσει στο επίπεδο |
| Ανθεκτικός στη διάφορη ψυκτική ουσία και το πετρέλαιο ψυκτικών ουσιών | R114a, ψυκτική ουσία R410a, R22 και του CO2 |
| Υλικό | Χάλυβας 45 |
|---|---|
| Τετάρτη | 500V |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -70°C σε +300°C |
| Εφαρμόσιμη τάση | 12v - 24v |
| Τύπος στερέωσης | Τερματικά μπουλόνια στερέωσης |