| Υλικό | Χάλυβας 45 |
|---|---|
| Επένδυση επαφών | Electroless νικέλιο |
| Εκτίμηση θερμοκρασίας | -70°C σε 300°C. |
| Τύπος στερέωσης | Τοποθετώντας βίδα |
| Κατασκευαστής | Sscore |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40 °C ~ + 150 °C |
|---|---|
| Πιστοποιητικά | UL, RoHS, REACH |
| Η τάση ανοίγματος | 18~32VDC |
| Δάχος | 3 έως 5 μm. |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 30-40A |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | μέχρι 10A |
|---|---|
| Αντοχή σε πρόσκρουση | 20J |
| Πιστοποιητικά | UL, RoHS, REACH |
| Δυνατότητα διηλεκτρικής | 3500VAC |
| Αντίσταση υψηλής τάσης | ≥2000VAC, διαρροή τρέχον ≤0.5mA |
| Burst Test | 5.0MPa |
|---|---|
| Thickness | 1-5μm |
| Installation Iron Shell | 304 Stainless Steel |
| Type | Terminal |
| Working Current | 35A MAX |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Χωρίς ηλεκτρικό νικέλιο |
|---|---|
| Περιοχή θερμοκρασίας | -70℃ σε 300℃ |
| Εφαρμογή | Βιομηχανική |
| Υλικό | Χάλυβας 45 |
| Κατηγορία τάσης | 12V-540V |
| Αντίσταση μόνωσης | 1000MΩ λ. |
|---|---|
| Θερμοκρασία εργασίας | -40 °C ~ + 150 °C |
| Στυλ λήξης | Συναρμολόγηση |
| Δραστηριακή τάση | 18VDC-32VDC |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 5Α |
| Αντίσταση στη φλόγα | UL94V-0 |
|---|---|
| Δυνατότητα διηλεκτρικής | 3500VAC |
| Αντοχή σε πρόσκρουση | 20J |
| Πιστοποιητικά | UL, RoHS, REACH |
| Αντίσταση υψηλής τάσης | ≥2000VAC, διαρροή τρέχον ≤0.5mA |
| Salt Spray Resistance | 48h The Rusted Area < 5% |
|---|---|
| Voltage Rating | Up To 600V |
| Package Quantity | 1000 |
| Insulation Resistance | 5000MΩ Min |
| Material | Stainless Steel |
| High Sealing Performance | 4.0MPa Does Not Leak |
|---|---|
| Package Type | Bulk |
| Flame Resistance | UL94V-0 |
| Openration Voltage | 18~32VDC |
| Contact Resistance | 10mΩ |
| Pins Materials | SUH446 STAINLESS STEEL |
|---|---|
| Surface Treatment | Electroless Nickel Plating |
| Applicable Voltage | 12-24V |
| Fnish | NICKEL PLATED , THICKNESS 2~5μm |
| Ceramic Materials | 95% AL2O3 |