| Εκτίμηση θερμοκρασίας | -70°C σε 300°C. |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος | Ερμητικοί Feedthrough συνδετήρες |
| Τύπος συνδέσμου | Ερμητικός |
| Επένδυση επαφών | Electroless νικέλιο |
| Υλικό | Χάλυβας 45 |
| Ονομασία προϊόντος | Ερμητικός συνδετήρας της EV |
|---|---|
| Στυλ συνδέσμου | EV |
| Υλικό | 45Steel |
| Τρέχουσα εκτίμηση | 30Α |
| Τύπος σύνδεσης | Τερματικά μπουλόνια στερέωσης |
| Leak Test | 4MPa N2 Pressure No Leak |
|---|---|
| Hermeticity Level | Helium Leak Tested |
| Manufacturer | SSCore |
| Termination Style | Solder |
| Withstanding Voltage | 500V AC/Minute |
| Υλικό μόνωσης | Γυαλί |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | Electroless νικέλιο |
| Κατασκευαστής | Sscore |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -70°C σε +300°C |
| Υλικό | Χάλυβας 45 |
| Mounting Style | Threaded |
|---|---|
| Mounting Thread Size | 1/4-28 |
| Gender | Male/Female |
| Number Of Contacts | 2-50 |
| Hermeticity | Greater Than 1x10^-9 Atm Cc/sec |
| Mounting Type | Panel/PCB |
|---|---|
| Contact Resistance | 10 Mohms |
| Pin Materials | 4J50 ALLOY |
| Wire Size | 20 AWG |
| Termination Style | Solder |
| Body | 304 STAINLESS STEEL |
|---|---|
| Insulation Resistance | 10^12 Ohms |
| Connector Finish | Copper Plated |
| High Sealing Performance | 2.5MPa Does Not Leak |
| Pin Materials | 4J50 |
| Coloroptions | Silvery |
|---|---|
| Currentrating | 60A |
| Working Temperatuer | 150° MAX |
| Material | 45 STEEL |
| Pin Materials | SUH446 WITH COPPER, CORED RATIO 2:1 |
| Στυλ συνδέσμου | Τοποθετώντας βίδα |
|---|---|
| Τρέχουσα εκτίμηση | 100A - 300A |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -70°C σε +300°C |
| Κατασκευαστής | Sscore |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Electroless νικέλιο |
| Connector Orientation | Straight, Right Angle |
|---|---|
| Termination Style | Solder |
| Insulation Material | Glass Or Ceramic |
| Pin Materials | ALLOY 52 |
| Sealing Method | Glass-to-Metal |