| Εκτιμημένο ρεύμα | 30Α |
|---|---|
| Διορισμένη τάση | 600V |
| Τύπος στερέωσης | Τερματικά μπουλόνια στερέωσης |
| Υλικό | Χάλυβας 45 |
| Πεδίο θερμοκρασίας | -70°C έως 300°C |
| Υλικό μόνωσης | Γυαλί |
|---|---|
| Στυλ συνδέσμου | Τοποθετώντας βίδα |
| Κατασκευαστής | Sscore |
| Τρέχουσα εκτίμηση | 100A - 300A |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Electroless νικέλιο |
| Κατασκευαστής | Sscore |
|---|---|
| Τρέχουσα εκτίμηση | 100A - 300A |
| Υλικό | Χάλυβας 45 |
| Εκτίμηση τάσης | 220V - 600V |
| Υλικό μόνωσης | Γυαλί |
| Dielectric Strength | 500VAC |
|---|---|
| Insulationmaterial | PVC |
| Certifications | RoHS |
| Operation Current | 25A |
| Currentrating | 30A |
| Voltage Rating | 250V |
|---|---|
| Working Press | 3.0MPa |
| Burst Test | 5.0MPa |
| Temperature Range | -55°C To +125°C |
| Dielectric Withstanding Voltage | 1500V AC |
| Τύπος συνδέσμου | Ερμητικός |
|---|---|
| Επένδυση επαφών | Electroless νικέλιο |
| Τύπος στερέωσης | Τοποθετώντας βίδα |
| Εκτίμηση θερμοκρασίας | -70°C σε 300°C. |
| Στήλη πυρήνων | Φ0.5mm-Φ3.2mm |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | μέχρι 10A |
|---|---|
| Αντοχή σε πρόσκρουση | 20J |
| Πιστοποιητικά | UL, RoHS, REACH |
| Δυνατότητα διηλεκτρικής | 3500VAC |
| Αντίσταση υψηλής τάσης | ≥2000VAC, διαρροή τρέχον ≤0.5mA |
| Temperature Range | -40°C To 120°C |
|---|---|
| Current | 10A |
| Insulator | 1000MΩ@1000VDC |
| Voltage | 220V |
| Number Of Terminals | 2 |
| Compatibility | EV Charging Stations |
|---|---|
| Material | Hermetic Seal |
| Operating Temperature | -70°C To +300°C |
| Surface Treatment | Electroless Nickel Plating |
| Number Of Contacts | 3 |
| Leak Test | 4MPa N2 Pressure No Leak |
|---|---|
| Hermeticity Level | Helium Leak Tested |
| Manufacturer | SSCore |
| Termination Style | Solder |
| Withstanding Voltage | 500V AC/Minute |