| Σειρά συνδετήρων | EV |
|---|---|
| Εκτίμηση τάσης | 12V-540V |
| Ονομασία προϊόντος | Ερμητικός συνδετήρας της EV |
| Τύπος στερέωσης | Τερματικά μπουλόνια στερέωσης |
| Τρέχουσα εκτίμηση | 30Α |
| Τύπος στερέωσης | Τερματικά μπουλόνια στερέωσης |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος | Ερμητικός συνδετήρας της EV |
| Σειρά συνδετήρων | EV |
| Τρέχουσα εκτίμηση | 20A |
| Εκτίμηση τάσης | 600V |
| Τύπος συνδέσμου | Ερμητικός |
|---|---|
| Στήλη πυρήνων | Φ0.5mm-Φ3.2mm |
| Επένδυση επαφών | Electroless νικέλιο |
| Τύπος στερέωσης | Τοποθετώντας βίδα |
| Εκτίμηση θερμοκρασίας | -70°C σε 300°C. |
| Ονομασία | Ερμητικός συνδετήρας της EV |
|---|---|
| Τετάρτη | 500V |
| Τρέχων | 30Α |
| Υλικό | 45Steel |
| Εφαρμόσιμη τάση | 12v - 24v |
| Ονομασία προϊόντος | Ερμητικός συνδετήρας της EV |
|---|---|
| Σειρά συνδετήρων | EV |
| Υλικό μονωτών | Γυαλί και κεραμικός |
| Τύπος στερέωσης | ηλεκτρολυτική επινικελίωση |
| Τρέχουσα εκτίμηση | 25A |
| Εκτίμηση θερμοκρασίας | -70°C σε 300°C. |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος | Ερμητικοί Feedthrough συνδετήρες |
| Τύπος συνδέσμου | Ερμητικός |
| Επένδυση επαφών | Electroless νικέλιο |
| Υλικό | Χάλυβας 45 |
| Ονομασία προϊόντος | Ερμητικός συνδετήρας της EV |
|---|---|
| Στυλ συνδέσμου | EV |
| Υλικό | 45Steel |
| Τρέχουσα εκτίμηση | 30Α |
| Τύπος σύνδεσης | Τερματικά μπουλόνια στερέωσης |
| Leak Test | 4MPa N2 Pressure No Leak |
|---|---|
| Hermeticity Level | Helium Leak Tested |
| Manufacturer | SSCore |
| Termination Style | Solder |
| Withstanding Voltage | 500V AC/Minute |
| Υλικό μόνωσης | Γυαλί |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | Electroless νικέλιο |
| Κατασκευαστής | Sscore |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -70°C σε +300°C |
| Υλικό | Χάλυβας 45 |
| Mounting Style | Threaded |
|---|---|
| Mounting Thread Size | 1/4-28 |
| Gender | Male/Female |
| Number Of Contacts | 2-50 |
| Hermeticity | Greater Than 1x10^-9 Atm Cc/sec |