| Επεξεργασία Επιφανειών | ηλεκτρολυτική επινικελίωση |
|---|---|
| Εύρος Θερμοκρασίας | -70°C έως 300°C |
| Τύπος τοποθέτησης | Τερματικά μπουλόνια στερέωσης |
| Ονομαστική τάση | 600V |
| Υλικό | 45 χάλυβα |
| Dimensions | Length: 26mm, Diameter: 16mm |
|---|---|
| Application | Electrical Feedthrough In Hermetic Environments |
| Insulation Material | Glass |
| Mounting Options | Flange, Threaded, Or Weldable |
| Operating Temperature | -165°C To 85°C |
| Mounting Style | Through Hole |
|---|---|
| Voltage Rating | 500 V |
| Pressurerating | Up To 5000 Psi |
| Operatingtemperaturerange | -55°C To 200°C |
| Terminal Type | Single Seal |
| Υλικό | Χάλυβας 45 |
|---|---|
| Χρώμα | Ασημένιο |
| Εκτίμηση τάσης | 12V-540V |
| Πεδίο θερμοκρασίας | -70℃ σε 300℃ |
| Τρέχουσα εκτίμηση | 30Α |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Electroless νικέλιο |
|---|---|
| Πεδίο θερμοκρασίας | -70℃ σε 300℃ |
| Υλικό | Χάλυβας 45 |
| Εκτίμηση τάσης | 12V-540V |
| Σειρά πίεσης | 5Mpa |
| Εφαρμογή | Βιομηχανικός |
|---|---|
| Τρέχουσα εκτίμηση | 30Α |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Electroless νικέλιο |
| Εκτίμηση τάσης | 12V-540V |
| Πεδίο θερμοκρασίας | -70℃ σε 300℃ |
| Εκτίμηση τάσης | 220V - 600V |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -70°C σε +300°C |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Electroless νικέλιο |
| Υλικό | Χάλυβας 45 |
| Υλικό μόνωσης | Γυαλί |
| Υλικό | Χάλυβας 45 |
|---|---|
| Τρέχουσα εκτίμηση | 100A - 300A |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Electroless νικέλιο |
| Στυλ συνδέσμου | Τοποθετώντας βίδα |
| Εκτίμηση τάσης | 220V - 600V |
| Στυλ συνδέσμου | Τοποθετώντας βίδα |
|---|---|
| Υλικό | Χάλυβας 45 |
| Τρέχουσα εκτίμηση | 100A - 300A |
| Εκτίμηση τάσης | 220V - 600V |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Electroless νικέλιο |
| Manufacturer | SSCore |
|---|---|
| Core Column | M4 |
| Leakage Rate | 1x10^-9 Cc/sec |
| Temperature Rating | -70°C To 300°C. |
| Connector Size | 1/4 Inch |