| Επεξεργασία επιφάνειας | Electroless νικέλιο |
|---|---|
| Πεδίο θερμοκρασίας | -70℃ σε 300℃ |
| Υλικό | Χάλυβας 45 |
| Εκτίμηση τάσης | 12V-540V |
| Σειρά πίεσης | 5Mpa |
| Σειρά πίεσης | 2- 5MPa |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | Electroless νικέλιο |
| Εκτίμηση τάσης | 12V-540V |
| Υλικό | Χάλυβας 45 |
| Εφαρμογή | Βιομηχανικός |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Electroless νικέλιο |
|---|---|
| Εφαρμογή | Βιομηχανικός |
| Σειρά πίεσης | 2- 5MPa |
| Εκτίμηση τάσης | 12V-540V |
| Υλικό | Χάλυβας 45 |
| Σειρά πίεσης | 2- 5MPa |
|---|---|
| Πεδίο θερμοκρασίας | -70℃ σε 300℃ |
| Εκτίμηση τάσης | 12V-540V |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Electroless νικέλιο |
| Υλικό | Χάλυβας 45 |
| Υλικό | Χάλυβας 45 |
|---|---|
| Σειρά πίεσης | 2- 5MPa |
| Εκτίμηση τάσης | 12V-540V |
| Εφαρμογή | Βιομηχανικός |
| Πεδίο θερμοκρασίας | -70℃ σε 300℃ |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -70°C σε +300°C |
|---|---|
| Υλικό | 45 χάλυβα |
| Μονωτικό Υλικό | Ποτήρι |
| Επεξεργασία Επιφανειών | Χωρίς ηλεκτρικό νικέλιο |
| Εκτίμηση τάσης | 220V - 600V |
| Στυλ συνδέσμου | Τοποθετώντας βίδα |
|---|---|
| Τρέχουσα εκτίμηση | 100A - 300A |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -70°C σε +300°C |
| Κατασκευαστής | Sscore |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Electroless νικέλιο |
| Υλικό μόνωσης | Γυαλί |
|---|---|
| Στυλ συνδέσμου | Τοποθετώντας βίδα |
| Κατασκευαστής | Sscore |
| Τρέχουσα εκτίμηση | 100A - 300A |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Electroless νικέλιο |
| μονωτική ιδιοκτησία | 5000MΩ |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ηλεκτρικός εξοπλισμός |
| Επεξεργασία επιφάνειας | ηλεκτρολυτική επινικελίωση |
| Τετάρτη | 220V |
| Τρέχων | 30A-300A |
| Πεδίο θερμοκρασίας | -70°C~+300°C |
|---|---|
| Υλικό | 45Steel |
| Επεξεργασία επιφάνειας | ηλεκτρολυτική επινικελίωση |
| Τρέχων | 10Α - 30Α |
| Εκτίμηση τάσης | 72V - 810V |