| Τρέχων | 30Α |
|---|---|
| Σύνδεση | Γύρισμα |
| Επεξεργασία επιφάνειας | ηλεκτρολυτική επινικελίωση |
| Εφαρμογή | Ηλεκτρικός εξοπλισμός |
| μονωτική ιδιοκτησία | 5000MΩ |
| Τύπος συνδέσμου | Ερμητικός |
|---|---|
| Τύπος στερέωσης | Τοποθετώντας βίδα |
| Ονομασία προϊόντος | Ερμητικοί Feedthrough συνδετήρες |
| Υλικό | Χάλυβας 45 |
| Εκτίμηση θερμοκρασίας | -70°C σε 300°C. |
| Υψηλή απόδοση μόνωσης | Στατική δοκιμή σε 500VDC, μόνωση μεγαλύτερη από 10000MΩ |
|---|---|
| Υψηλή απόδοση σφράγισης | 4MPa δεν διαρρέει |
| Αντίσταση υψηλής τάσης | ≥4000VAC, διαρροή τρέχον ≤0.5mA |
| Αντίσταση διάβρωσης | Αναφερθείτε στον αλατισμένο ψεκασμό τυποποιημένο GB/T2423.17, ο οποίος μπορεί να φθάσει στο επίπεδο |
| Ανθεκτικός στη διάφορη ψυκτική ουσία και το πετρέλαιο ψυκτικών ουσιών | R114a, ψυκτική ουσία R410a, R22 και του CO2 |
| Τρέχων | 300A |
|---|---|
| μονωτική ιδιοκτησία | 5000MΩ |
| Επιφάνεια | επένδυση νικελίου |
| Σύνδεση | Γύρισμα |
| Εφαρμογή | Ηλεκτρικός εξοπλισμός |
| Υλικό μόνωσης | Γυαλί |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | Electroless νικέλιο |
| Κατασκευαστής | Sscore |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -70°C σε +300°C |
| Υλικό | Χάλυβας 45 |
| Σειρά πίεσης | 2- 5MPa |
|---|---|
| Πεδίο θερμοκρασίας | -70℃ σε 300℃ |
| Εκτίμηση τάσης | 12V-540V |
| Υλικό | Χάλυβας 45 |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Electroless νικέλιο |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -70°C σε +300°C |
|---|---|
| Εκτίμηση τάσης | 220V - 600V |
| Υλικό | Χάλυβας 45 |
| Υλικό μόνωσης | Γυαλί |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Electroless νικέλιο |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -70°C σε +300°C |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | Electroless νικέλιο |
| Στυλ συνδέσμου | Τοποθετώντας βίδα |
| Υλικό | Χάλυβας 45 |
| Τρέχουσα εκτίμηση | 100A - 300A |
| Υψηλή απόδοση μόνωσης | Στατική δοκιμή σε 500VDC, μόνωση μεγαλύτερη από 10000MΩ |
|---|---|
| Υψηλή απόδοση σφράγισης | 4MPa δεν διαρρέει |
| Αντίσταση υψηλής τάσης | ≥4000VAC, διαρροή τρέχον ≤0.5mA |
| Αντίσταση διάβρωσης | Αναφερθείτε στον αλατισμένο ψεκασμό τυποποιημένο GB/T2423.17, ο οποίος μπορεί να φθάσει στο επίπεδο |
| Ανθεκτικός στη διάφορη ψυκτική ουσία και το πετρέλαιο ψυκτικών ουσιών | R114a, ψυκτική ουσία R410a, R22 και του CO2 |
| Σειρά πίεσης | 2- 5MPa |
|---|---|
| Εφαρμογή | Βιομηχανικός |
| Υλικό | Χάλυβας 45 |
| Εκτίμηση τάσης | 12V-540V |
| Πεδίο θερμοκρασίας | -70℃ σε 300℃ |