| Τρέχουσα εκτίμηση | 30Α |
|---|---|
| Υλικό | 45Steel |
| Τύπος στερέωσης | Τερματικά μπουλόνια στερέωσης |
| Εκτίμηση τάσης | 600V |
| Ονομασία προϊόντος | Ερμητικός συνδετήρας της EV |
| Τύπος συνδέσμου | Ερμητικός |
|---|---|
| Επένδυση επαφών | Electroless νικέλιο |
| Τύπος στερέωσης | Τοποθετώντας βίδα |
| Εκτίμηση θερμοκρασίας | -70°C σε 300°C. |
| Στήλη πυρήνων | Φ0.5mm-Φ3.2mm |
| Υλικό | Χάλυβας 45 |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος | Ερμητικοί Feedthrough συνδετήρες |
| Επικάλυψη επαφής | Χωρίς ηλεκτρικό νικέλιο |
| Τύπος στερέωσης | Τοποθετώντας βίδα |
| Κατασκευαστής | Sscore |
| Material | Stainless Steel |
|---|---|
| High Sealing Performance | 2.0MPa Does Not Leak |
| Connector Orientation | Straight, Right Angle |
| Pin Materials | 4J50 |
| Connector Configuration | Male Or Female |
| Ονομασία προϊόντος | Ερμητικός συνδετήρας της EV |
|---|---|
| Σειρά συνδετήρων | EV |
| Υλικό μονωτών | Γυαλί και κεραμικός |
| Τύπος στερέωσης | ηλεκτρολυτική επινικελίωση |
| Τρέχουσα εκτίμηση | 25A |
| Τύπος συνδέσμου | Ερμητικά |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος | Ερμητικοί Feedthrough συνδετήρες |
| Τεχνική θερμοκρασία | -70°C σε 300°C. |
| Στήλη πυρήνων | Φ0.5mm-Φ3.2mm |
| Υλικό | Χάλυβας 45 |
| Στήλη πυρήνων | Φ0.5mm-Φ3.2mm |
|---|---|
| Επικάλυψη επαφής | Χωρίς ηλεκτρικό νικέλιο |
| Τύπος συνδέσμου | Ερμητικά |
| Ονομασία προϊόντος | Ερμητικοί Feedthrough συνδετήρες |
| Τύπος στερέωσης | Τοποθετώντας βίδα |
| Σώμα | Ατσάλι από χαλύβδινο |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος | Ερμητικοί Feedthrough συνδετήρες |
| Επικάλυψη επαφής | Χωρίς ηλεκτρικό νικέλιο |
| Αντίσταση μονωτών | 100MΩ@1000VDC |
| Τύπος συνδέσμου | Ερμητικά |
| Τύπος στερέωσης | Τοποθετώντας βίδα |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Sscore |
| Στήλη πυρήνων | Φ0.5mm-Φ3.2mm |
| Ονομασία προϊόντος | Ερμητικοί Feedthrough συνδετήρες |
| Επένδυση επαφών | Electroless νικέλιο |
| Εκτίμηση τάσης | 600V |
|---|---|
| Υλικό | 45Steel |
| Τύπος στερέωσης | Τερματικά μπουλόνια στερέωσης |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -70°C σε +300°C |
| Εφαρμόσιμη τάση | 12-24V |