| Εκτιμημένο ρεύμα | 30Α |
|---|---|
| Διορισμένη τάση | 600V |
| Τύπος στερέωσης | Τερματικά μπουλόνια στερέωσης |
| Υλικό | Χάλυβας 45 |
| Πεδίο θερμοκρασίας | -70°C έως 300°C |
| Απομόνωση | 1000M @ 1000VDC |
|---|---|
| Τρέχων | 25Α - 30Α |
| Υλικό | 45Steel |
| Επεξεργασία επιφάνειας | ηλεκτρολυτική επινικελίωση |
| Περιοχή θερμοκρασίας | -40℃~+150℃ |
| Στήλη πυρήνων | Φ0.5mm-Φ3.2mm |
|---|---|
| Επένδυση επαφών | Electroless νικέλιο |
| Τύπος στερέωσης | Τοποθετώντας βίδα |
| Κατασκευαστής | Sscore |
| Τύπος συνδέσμου | Ερμητικός |
| Τρέχων | 10Α - 30Α |
|---|---|
| Πεδίο θερμοκρασίας | -70°C~+300°C |
| Επεξεργασία επιφάνειας | ηλεκτρολυτική επινικελίωση |
| Τύπος στερέωσης | Τερματικά μπουλόνια στερέωσης |
| Υλικό | 45Steel |
| Τύπος στερέωσης | Τερματικά μπουλόνια στερέωσης |
|---|---|
| Τρέχων | 10Α - 30Α |
| Υλικό | 45Steel |
| Πεδίο θερμοκρασίας | -70°C~+300°C |
| Επεξεργασία επιφάνειας | ηλεκτρολυτική επινικελίωση |
| Απομόνωση | 1000M @ 1000VDC |
|---|---|
| Τρέχουσα | 25Α - 30Α |
| Καρφίτσες Υλικό | SUH446 ΑΝΤΑΣΤΑΛΟΥΣ |
| Επεξεργασία επιφάνειας | ηλεκτρολυτική επινικελίωση |
| Υλικό TAB | ΠΑΡΑΓΜΑΤΙΚΟ ΤΗΣ ΚΑΛΟΥΣ ΤΑΡΠΗΣ Τ=0,8mm |
| Plate Materials | SAPH440 |
|---|---|
| Ceramic Materials | 95% AL2O3 |
| Fnish | NICKEL PLATED , THICKNESS 2~5μm |
| Pins | SUH446 STAINLESS STEEL |
| Current | 25-30A |
| Πεδίο θερμοκρασίας | -70°C έως 300°C |
|---|---|
| Τύπος στερέωσης | Τερματικά μπουλόνια στερέωσης |
| Εκτιμημένο ρεύμα | 30Α |
| Επεξεργασία επιφάνειας | ηλεκτρολυτική επινικελίωση |
| Διορισμένη τάση | 600V |
| Υλικό | Χάλυβας 45 |
|---|---|
| Εκτιμημένο ρεύμα | 30Α |
| Πεδίο θερμοκρασίας | -70°C έως 300°C |
| Τύπος στερέωσης | Τερματικά μπουλόνια στερέωσης |
| Διορισμένη τάση | 600V |
| Επεξεργασία Επιφανειών | ηλεκτρολυτική επινικελίωση |
|---|---|
| Εύρος Θερμοκρασίας | -70°C έως 300°C |
| Τύπος τοποθέτησης | Τερματικά μπουλόνια στερέωσης |
| Ονομαστική τάση | 600V |
| Υλικό | 45 χάλυβα |