| Τύπος συνδέσμου | Ερμητικός |
|---|---|
| Υλικό μονωτών | Γυαλί και κεραμικός |
| Τρέχουσα εκτίμηση | 20A |
| Εκτίμηση τάσης | 12V-540V |
| Τύπος στερέωσης | Τερματικά μπουλόνια στερέωσης |
| Υλικό | 45Steel |
|---|---|
| Τρέχων | 10Α - 30Α |
| Πεδίο θερμοκρασίας | -70°C~+300°C |
| Επεξεργασία επιφάνειας | ηλεκτρολυτική επινικελίωση |
| Εκτίμηση τάσης | 72V - 810V |
| Glass | ELA 48# |
|---|---|
| Connection Type | Terminal Fixation-bolts |
| Voltage Rating | 12V-540V |
| Temperature Rating | Up To 125°C |
| Compatibility | EV Charging Stations |
| Terminationstyle | Crimp |
|---|---|
| Body Materials | 304 STAINLESS STEEL |
| Application | Aerospace, Military, Medical Devices |
| Voltagerating | 500V |
| Productname | Hermetic Seal Connectors |
| Τύπος στερέωσης | Τερματικά μπουλόνια στερέωσης |
|---|---|
| Υλικό μονωτών | Γυαλί και κεραμικός |
| Ονομασία προϊόντος | Ερμητικός συνδετήρας της EV |
| Εκτίμηση τάσης | 12V-540V |
| Τρέχουσα εκτίμηση | 20A |
| Πεδίο θερμοκρασίας | -70°C έως 300°C |
|---|---|
| Εκτιμημένο ρεύμα | 30Α |
| Επεξεργασία επιφάνειας | ηλεκτρολυτική επινικελίωση |
| Υλικό | Χάλυβας 45 |
| Τύπος στερέωσης | Τερματικά μπουλόνια στερέωσης |
| Τύπος συνδέσμου | Ερμητικά |
|---|---|
| Σώμα | Ατσάλι από χαλύβδινο |
| Αντίσταση μονωτών | 500MΩ@100VDC |
| Δοκιμή διαρροής | 1.5MPa με N2, χωρίς διαρροή |
| ΠΙΝ | 4J50 ΛΟΥΣΙΑ |
| High Voltage Resistance | ≥3000VAC, Leakage Current ≤0.5mA |
|---|---|
| Glass Materials | ELAN #48 |
| Insulation Resistance | 1000MΩ @ 1000VDC |
| Product Temperature Range | -40°C To 125°C |
| Connector Style | Terminal Fixation-bolts |
| Κατασκευαστής | Sscore |
|---|---|
| Τεχνική θερμοκρασία | -70°C σε 300°C. |
| Τύπος συνδέσμου | Ερμητικός |
| Επικάλυψη επαφής | Χωρίς ηλεκτρικό νικέλιο |
| Ονομασία προϊόντος | Ερμητικοί Feedthrough συνδετήρες |
| Thickness | 3~5 μm |
|---|---|
| Product Material | Hermetic Material |
| Insulation Resistance | 1000MΩ @ 1000VDC |
| High Voltage Resistance | ≥3000VAC, Leakage Current ≤0.5mA |
| Maximum Current | 30A |