| Τρέχων | 10Α - 30Α |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | ηλεκτρολυτική επινικελίωση |
| Περιοχή θερμοκρασίας | -70°C~+300°C |
| Υλικό | 45Steel |
| Κατηγορία τάσης | 72V - 810V |
| Thickness | 1-5μm |
|---|---|
| Sealing Method | Hermetic Sealing |
| Working Temperature | -40℃-150℃ |
| Body Material | Cold Rolled Steel |
| Contact Plating | Gold |
| Body | 45 STEEL |
|---|---|
| Pins Material | SUH446 STAINLESS STEEL |
| Voltage Rating | 72V - 810V |
| Dielectric Strength | 500VAC |
| Application | Hermetic Compressors |
| Contact Resistance | 10mΩ |
|---|---|
| Compressor Type | Hermetic |
| Insulation | 1000M @ 1000VDC |
| Application | Hermetic Compressors |
| Dielectric Strength | 500VAC |
| Current Rating | 20A |
|---|---|
| Salt Spray Resistance | 48h |
| Contact Resistance | 2mΩ |
| Burst Test | 5.0MPa |
| Sealing Method | Hermetic Seal |
| Mounting Style | Screw |
|---|---|
| Burst Test | 5.0MPa |
| Sealing Method | Hermetic Seal |
| Glass Material | ELAN #48 |
| Operating Temperature | Up To 150°C |
| Burst Test | 5.0MPa |
|---|---|
| Thickness | 1-5μm |
| Installation Iron Shell | 304 Stainless Steel |
| Type | Terminal |
| Working Current | 35A MAX |
| Τρέχων | 10Α - 30Α |
|---|---|
| Τύπος στερέωσης | Τερματικά μπουλόνια στερέωσης |
| Υλικό | 45Steel |
| Περιοχή θερμοκρασίας | -70°C~+300°C |
| Επεξεργασία Επιφανειών | ηλεκτρολυτική επινικελίωση |
| Τύπος στερέωσης | Τερματικά μπουλόνια στερέωσης |
|---|---|
| Κατηγορία τάσης | 72V - 810V |
| Τρέχων | 10Α - 30Α |
| Υλικό | 45Steel |
| Περιοχή θερμοκρασίας | -70°C~+300°C |
| Τύπος στερέωσης | Τερματικά μπουλόνια στερέωσης |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | ηλεκτρολυτική επινικελίωση |
| Τρέχων | 10Α - 30Α |
| Κατηγορία τάσης | 72V - 810V |
| Περιοχή θερμοκρασίας | -70°C~+300°C |