| Τεχνική θερμοκρασία | -70°C σε 300°C. |
|---|---|
| Υλικό | Χάλυβας 45 |
| Στήλη πυρήνων | Φ0.5mm-Φ3.2mm |
| Τύπος στερέωσης | Τοποθετώντας βίδα |
| Επικάλυψη επαφής | Χωρίς ηλεκτρικό νικέλιο |
| Επικάλυψη επαφής | Χωρίς ηλεκτρικό νικέλιο |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Sscore |
| Τύπος συνδέσμου | Ερμητικά |
| Υλικό | Χάλυβας 45 |
| Στήλη πυρήνων | Φ0.5mm-Φ3.2mm |
| Σώμα | Ατσάλι από χαλύβδινο |
|---|---|
| Δοκιμή διαρροής | 1.5MPa με N2, χωρίς διαρροή |
| Αντίσταση μονωτών | 100MΩ@1000VDC |
| Τύπος συνδέσμου | Ερμητικά |
| Ονομασία του προϊόντος | Ερμητικοί Feedthrough συνδετήρες |
| Στήλη πυρήνων | Φ0.5mm-Φ3.2mm |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος | Ερμητικοί Feedthrough συνδετήρες |
| Υλικό | Χάλυβας 45 |
| Επένδυση επαφών | Electroless νικέλιο |
| Κατασκευαστής | Sscore |
| Επικάλυψη επαφής | Χωρίς ηλεκτρικό νικέλιο |
|---|---|
| Υλικό | Χάλυβας 45 |
| Τεχνική θερμοκρασία | -70°C σε 300°C. |
| Ονομασία του προϊόντος | Ερμητικοί Feedthrough συνδετήρες |
| Τύπος στερέωσης | Τοποθετώντας βίδα |
| Επικάλυψη επαφής | Χωρίς ηλεκτρικό νικέλιο |
|---|---|
| Δοκιμή διαρροής | 22MPa με N2, χωρίς διαρροή |
| Τύπος συνδέσμου | Ερμητικά |
| Ονομασία προϊόντος | Ερμητικοί Feedthrough συνδετήρες |
| Αντίσταση μονωτών | 100MΩ@500VDC |
| Τύπος στερέωσης | Τοποθετώντας βίδα |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Sscore |
| Στήλη πυρήνων | Φ0.5mm-Φ3.2mm |
| Ονομασία προϊόντος | Ερμητικοί Feedthrough συνδετήρες |
| Επένδυση επαφών | Electroless νικέλιο |
| Στήλη πυρήνων | Φ0.5mm-Φ3.2mm |
|---|---|
| Επένδυση επαφών | Electroless νικέλιο |
| Τύπος στερέωσης | Τοποθετώντας βίδα |
| Εκτίμηση θερμοκρασίας | -70°C σε 300°C. |
| Ονομασία προϊόντος | Ερμητικοί Feedthrough συνδετήρες |
| Υλικό | Χάλυβας 45 |
|---|---|
| Επένδυση επαφών | Electroless νικέλιο |
| Στήλη πυρήνων | Φ0.5mm-Φ3.2mm |
| Ονομασία προϊόντος | Ερμητικοί Feedthrough συνδετήρες |
| Τύπος συνδέσμου | Ερμητικός |
| Ονομασία προϊόντος | Ερμητικοί Feedthrough συνδετήρες |
|---|---|
| Επένδυση επαφών | Electroless νικέλιο |
| Τύπος συνδέσμου | Ερμητικός |
| Υλικό | Χάλυβας 45 |
| Εκτίμηση θερμοκρασίας | -70°C σε 300°C. |