| Υλικό μονωτών | Γυαλί και κεραμικός |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος | Ερμητικός συνδετήρας της EV |
| Τύπος συνδέσμου | Ερμητικά |
| Κατηγορία τάσης | 12V-540V |
| Τύπος στερέωσης | η επιτροπή τοποθετεί |
| Κατασκευαστής | Sscore |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος | Ερμητικός συνδετήρας της EV |
| Σειρά συνδετήρων | EV |
| Τύπος στερέωσης | η επιτροπή τοποθετεί |
| Κατηγορία τάσης | 12V-540V |
| Κατηγορία τάσης | 12V-540V |
|---|---|
| Σειρά συνδετήρων | EV |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 20Α |
| Υλικό μονωτών | Γυαλί και κεραμικός |
| Κατασκευαστής | Sscore |
| Τύπος συνδέσμου | Ερμητικά |
|---|---|
| Σειρά συνδετήρων | EV |
| Υλικό μονωτών | Γυαλί και κεραμικός |
| Ονομασία προϊόντος | Ερμητικός συνδετήρας της EV |
| Τύπος στερέωσης | η επιτροπή τοποθετεί |
| Ονομασία προϊόντος | Ερμητικός συνδετήρας της EV |
|---|---|
| Σειρά συνδετήρων | EV |
| Τύπος συνδέσμου | Ερμητικά |
| Κατασκευαστής | Sscore |
| Τύπος στερέωσης | Εφοδιασμός με πίνακα |
| Υλικό μονωτών | Γυαλί και κεραμικός |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος | Ερμητικός συνδετήρας της EV |
| Κατασκευαστής | Sscore |
| Τύπος συνδέσμου | Ερμητικά |
| Θερμοκρασία εργασίας | -40℃~+150℃ |
| Θερμοκρασία εργασίας | -40℃~+150℃ |
|---|---|
| Σειρά συνδετήρων | EV |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 20Α |
| Τύπος στερέωσης | Εφοδιασμός με πίνακα |
| Ονομασία προϊόντος | Ερμητικός συνδετήρας της EV |
| Connector Type | Hermetic |
|---|---|
| Application | Electric Vehicle Charging, Industrial EV Infrastructure |
| Leak Test | 4.0MPa N2 Pressure No Leak |
| Productname | Hermetic EV Connector |
| Type | Electric Vehicle Connector |
| Nickel Plated | THICKNESS 3~6μm |
|---|---|
| Type | Electric Vehicle Connector |
| Impact Resistance | ≥200N |
| Product Temperature Range | -40°C To 125°C |
| Sleeve Colour | Green |
| Τύπος συνδέσμου | Ερμητικός |
|---|---|
| Σειρά συνδετήρων | EV |
| Ονομασία προϊόντος | Ερμητικός συνδετήρας της EV |
| Κατασκευαστής | Sscore |
| Κατηγορία τάσης | 12V-540V |