| Ονομασία | Ερμητικό γυαλί θέας |
|---|---|
| Τύπος σύνδεσης | Με σπείρωμα, με φλάντζα |
| Προδιαγραφή νημάτων | Φ12.5-6mm - Φ27.5-6mm |
| Υλικό | χάλυβας 1215 |
| Σχεδιασμός | Γυαλί στη σφραγίδα μετάλλων |
| Ονομασία | Ερμητικό γυαλί θέας |
|---|---|
| Προδιαγραφή νημάτων | Φ12.5-6mm - Φ27.5-6mm |
| Μέγιστη πίεση | 6MPa - 10MPa |
| Σχεδιασμός | Γυαλί στη σφραγίδα μετάλλων |
| Υλικό | χάλυβας 1215 |
| Σχεδιασμός | Γυαλί στη σφραγίδα μετάλλων |
|---|---|
| Προδιαγραφή νημάτων | Φ12.5-6mm - Φ27.5-6mm |
| Τύπος σύνδεσης | Με σπείρωμα, με φλάντζα |
| Μέγιστη πίεση | 6MPa - 10MPa |
| Ονομασία | Ερμητικό γυαλί θέας |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -70°C σε +300°C |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | Electroless νικέλιο |
| Στυλ συνδέσμου | Τοποθετώντας βίδα |
| Υλικό | Χάλυβας 45 |
| Τρέχουσα εκτίμηση | 100A - 300A |
| Εκτίμηση τάσης | 220V - 600V |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -70°C σε +300°C |
| Υλικό μόνωσης | Γυαλί |
| Στυλ συνδέσμου | Τοποθετώντας βίδα |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Electroless νικέλιο |
| Υλικό | Χάλυβας 45 |
|---|---|
| Τρέχουσα εκτίμηση | 100A - 300A |
| Κατασκευαστής | Sscore |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -70°C σε +300°C |
| Υλικό μόνωσης | Γυαλί |
| Pin | 4J28 |
|---|---|
| Voltage | 220V |
| Insulator | 1000MΩ@1000VDC |
| Tab | SPCC |
| Temperature Range | -40°C To 120°C |
| Operating Temperature | -70°C To +300°C |
|---|---|
| Type | Compressor Terminals |
| Compatibility | Universal |
| Current Rating | 50A/MAX |
| Model | Terminals |
| Insulator Test | 1000MΩ@500VDC |
|---|---|
| Type | Compressor Terminals |
| Number Of Terminals | 3 |
| Compatibility | Universal |
| Finish | NICKE PLATED |
| Number Of Terminals | 3 |
|---|---|
| Pin | SUH446 WITH COPPER CORED, RATIO 2:1 |
| Current Rating | 50A/MAX |
| Compatibility | Universal |
| Operating Temperature | -70°C To +300°C |