| Κατασκευαστής | Sscore |
|---|---|
| Σώμα | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Αντίσταση μονωτών | 100MΩ@500VDC |
| Πινάκια | 4J50 ΛΟΥΣΙΑ |
| Ονομασία προϊόντος | Ερμητικοί Feedthrough συνδετήρες |
| O-RING | Ø8.5X1.8 |
|---|---|
| Temperaturerange | -40°C To 125°C |
| Nickel Plating | 2-5um |
| Number Of Contacts | Single |
| Insulator Resistance | 1000MΩ@750VDC |
| Αντίσταση μόνωσης | 1000MΩ |
|---|---|
| Εκτίμηση τάσης | 1000V |
| Υλικό | Χάλυβας 45 |
| αντίσταση αντίκτυπου | 200N |
| Τρέχουσα εκτίμηση | 20A-30A |
| Υλικό | Χάλυβας 45 |
|---|---|
| Εκτίμηση τάσης | 1000V |
| Αλατισμένη αντίσταση ψεκασμού | 48h Η σκουριασμένη περιοχή < 5% |
| αντίσταση αντίκτυπου | 200N |
| Διηλεκτρική δύναμη | 3500VAC |
| Επικάλυψη επαφής | Χωρίς ηλεκτρικό νικέλιο |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Sscore |
| Τύπος συνδέσμου | Ερμητικά |
| Υλικό | Χάλυβας 45 |
| Στήλη πυρήνων | Φ0.5mm-Φ3.2mm |
| Κατασκευαστής | Sscore |
|---|---|
| Επικάλυψη επαφής | Χωρίς ηλεκτρικό νικέλιο |
| Δοκιμή διαρροής | 22MPa με N2, χωρίς διαρροή |
| Αντίσταση μονωτών | 100MΩ@500VDC |
| Σώμα | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Αλατισμένη αντίσταση ψεκασμού | 48h Η σκουριασμένη περιοχή < 5% |
|---|---|
| Αντίσταση μόνωσης | 1000MΩ |
| αντίσταση αντίκτυπου | 200N |
| Υλικό | Χάλυβας 45 |
| Τρέχουσα εκτίμηση | 20A-30A |
| Υλικό | Χάλυβας 45 |
|---|---|
| Τρέχουσα εκτίμηση | 20A-30A |
| Εκτίμηση τάσης | 1000V |
| Εκτίμηση θερμοκρασίας | -70°C - 300°C |
| αντίσταση αντίκτυπου | 200N |
| Termination Style | Solder |
|---|---|
| Leak Test | 22MPa WITH N2, NO LEAK |
| Temperature Range | -55°C To +200°C |
| Pin Materials | ALLOY 52 |
| Insulation Material | Glass Or Ceramic |
| Temperature Range | -200°C To 450°C |
|---|---|
| Insulator Resistance | 500MΩ@100VDC |
| Temperature Rating | -70°C To 300°C. |
| Insulation Resistance | 10^10 Ohms |
| Applications | High Pressure And High Vacuum Environments |