| Τρέχουσα εκτίμηση | 30Α |
|---|---|
| Τύπος στερέωσης | Τερματικά μπουλόνια στερέωσης |
| Λόγος τάσης 0Vng | 108V-1000V |
| Τύπος συνδέσμου | Ερμητικός |
| Υλικό μονωτών | Γυαλί |
| Termination Style | Solder Cup |
|---|---|
| Insulation Resistance | 10^12Ω |
| Gender | Male/Female |
| Mounting Style | Flange Mount |
| Connector Shell Material | Stainless Steel |
| Terminationstyle | Crimp |
|---|---|
| Body Materials | 304 STAINLESS STEEL |
| Application | Aerospace, Military, Medical Devices |
| Voltagerating | 500V |
| Productname | Hermetic Seal Connectors |
| Τύπος συνδέσμου | Ερμητικά |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος | Ερμητικοί Feedthrough συνδετήρες |
| Τεχνική θερμοκρασία | -70°C σε 300°C. |
| Στήλη πυρήνων | Φ0.5mm-Φ3.2mm |
| Υλικό | Χάλυβας 45 |
| Material | 45 Steel |
|---|---|
| Mounting Type | Mounting Screw |
| Temperature Rating | -70°C To 300°C. |
| Ονομασία προϊόντος | Ερμητικοί Feedthrough συνδετήρες |
| Core column | Φ0.5mm-Φ3.2mm |
| Τύπος συνδέσμου | Ερμητικά |
|---|---|
| Στήλη πυρήνων | Φ0.5mm-Φ3.2mm |
| Τεχνική θερμοκρασία | -70°C σε 300°C. |
| Κατασκευαστής | Sscore |
| Ονομασία του προϊόντος | Ερμητικοί Feedthrough συνδετήρες |
| Τεχνική θερμοκρασία | -70°C σε 300°C. |
|---|---|
| Επικάλυψη επαφής | Χωρίς ηλεκτρικό νικέλιο |
| Ονομασία προϊόντος | Ερμητικοί Feedthrough συνδετήρες |
| Τύπος συνδέσμου | Ερμητικά |
| Τύπος στερέωσης | Τοποθετώντας βίδα |
| Τύπος συνδέσμου | Ερμητικά |
|---|---|
| Σώμα | Ατσάλι από χαλύβδινο |
| Αντίσταση μονωτών | 500MΩ@100VDC |
| Δοκιμή διαρροής | 1.5MPa με N2, χωρίς διαρροή |
| ΠΙΝ | 4J50 ΛΟΥΣΙΑ |
| Σώμα | Ατσάλι από χαλύβδινο |
|---|---|
| Δοκιμή διαρροής | 1.5MPa με N2, χωρίς διαρροή |
| Αντίσταση μονωτών | 100MΩ@1000VDC |
| Τύπος συνδέσμου | Ερμητικά |
| Ονομασία του προϊόντος | Ερμητικοί Feedthrough συνδετήρες |
| Υλικό | Χάλυβας 45 |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | Ερμητικοί Feedthrough συνδετήρες |
| Κατασκευαστής | Sscore |
| Τύπος συνδέσμου | Ερμητικά |
| Στήλη πυρήνων | Φ0.5mm-Φ3.2mm |